من به عنوان یک معلم آموزش مداوم ، چشم انداز بی نظیری از آموزش سطح ورودی دارم. دانش آموزان از طیف گسترده ای از برنامه های سطح ورودی سالانه در کلاس های من شرکت می کنند. من از یادگیری چگونگی انجام ماساژ در سراسر کشور از مشاهده نحوه عملکرد ماساژ درمانی و همچنین گوش دادن به نحوه صحبت کردن در مورد تلاشهای ماساژ خود لذت می برم.آموزش ماساژ.
یکی از پیشرفتهای جالب که من شاهد آن بوده ام روند رو به رشد مدارس برای جلوگیری از ارائه تکنیک های ماساژ در مناطق حساس مانند:
شکم
منطقه پکتوراتی
ناحیه گلوتئال
و ران داخلی
فارغ التحصیلان ماساژ از چندین برنامه سطح ورودی به من گفتند که چگونه مربیان سطح ورود آنها از انجام تکنیک ماساژ بر روی هر یک از این مناطق حساس خودداری می کنند. وقتی این فارغ التحصیلان در کلاسهای آموزش مداوم من فرصتی برای یادگیری تکنیکهای مربوط به این زمینه ها پیدا می کنند ، می فهمم که آنها عموما از این فرصت دور هستند. آنها معمولاً ابراز ترس از مسئولیت ، با تکرار سخنان معلم ورودی خود در برابر کار در این مناطق.آموزش طب سنتی.
چقدر چشم باز است که شاهد این تغییر در برنامه ماساژ هستیم! هدف این مقاله کمک به رفع ترس از کار در مناطق حساس بدن است.مطمئناً مانتای مهم رضایت آگاهانه باید همیشه مورد توجه مشتریان باشد. مشتری ها حق دارند برای هرگونه کار بدن ارائه شده دیکته ، تغییر ، پایان دادن و رضایت خود را ارائه دهند. هدف من تهیه یک وسیله سالم برای بیان کار در نواحی شکم ، شاخه ، گلوتئال و میانی است.آموزش پوست و زیبائی skin care.

این پست فقط یک ریپورتاژ است و مسولیت آن با سفارش دهنده تبلیغ است و ما این ریپورتاژ را تائید و یا رد نمیکنیم/.

دانلود,دانلود نرم افزارموبایل,دانلود نرم افزارکامپیوتر,دانلود بازی اندروید,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود موزیک,دانلود فیلم ماساژ ,آموزش ,دانلود ,مناطق ,حساس ,ورودی ,مناطق حساس ,اندروید دانلود ,فارغ التحصیلان ,آموزش مداوم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فاش طراحی وآموزش سایت گل و گیاه ظرافت دانلود برای شما عزم بهترین سایت